Zpět na výpis novinek

Publikováno: 26.07.2023

Léto s COLOREM

Ohlédnutí za červnem a na co se můžeme ještě v blízké době těšit.

V červnu se toho událo spoustu. Na Den dětí jsme k nám pozvali děti ze školky. Byly se podívat, jak funguje lisovna a někteří si vyzkoušeli i vysokozdvižný vozík. Jako překvapení jsme do boskovických školek během června poskytli skákací hrady! Děti si je užily na plno!

Dále se náš COLOR tým předvedl na charitativní akci You Dream We Run, kde jsme si vyběhali boží 10. místo a přispěli jsme tak splnit pár krásných snů! Z celkových 54 týmů být v top 10 a být 1. firma, to je ohromný! Ještě jednou všem moc děkujeme za účast a naběhané kilometry!!

V rámci FOOD FESTIVALU jsme ve spolupráci s Junákem pořádali dětskou zónu, a ta se za nás vydařila na výbornou! Skákací hrady, malování na obličej, lukostřelbu, deskové hry, soutěže a další, to vše si mohly děti v naší zóně užít.

Po létě, dovolených a odpočinku nás čeká ještě jedná příjemná akce, a tou je firemní grilovačka! Uskuteční se opět před naší firmou ke konci září.

Léto s COLOREM

Fotogalerie

  • Foto - 1

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: