Certifikace

Naše společnost je spolehlivým partnerem pro své zákazníky. Vysoké kvality výrobků a poskytovaných služeb dosahuje prostřednictvím aplikovaných zásad integrovaného systému managementu, moderních metod řízení kvality, statistických metod, špičkového technologického a metrologického vybavení a týmu kvalifikovaných a motivovaných pracovníků.

Veškeré své činnosti řídí s ohledem na šetrný přístup k životnímu prostředí. Systém řízení ochrany životního prostředí je nastaven tak, že minimalizuje jakékoli škodlivé dopady na životní prostředí a splňuje požadavky dané platnou legislativou. 

V současné době je naše společnost certifikována dle norem IATF 16949:2016, EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015, AS9100. Tyto certifikace každý rok úspěšně obhajujeme dozorovými audity a jednou za tři roky re-certifikací.

Úroveň kvality je prověřována i náročnými zákaznickými audity: VW Group, IAC, Grupo Antolin, AAS, Aston Martin, HTP,  Continental; Magna, Opel, PSA, Knorr-Bremse, TRW, Siemens, Alstom, Bombardier a další.

 

Colors in hands
of professionals